Monkey 47 0,5l

Monkey 47 Gin 0,5l alc.47%

Array
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena1069 Kč
Celková sleva:
Cena / kg:

Základní informace

Monkey 47 Gin je lahodný gin vyrobený ze směsí ručně sbíraných bylin, extrémně jemné vody, která pramení ve Swarzwaldu a brusinek, které hojně rostou v této oblasti.
Výrobce:


Monkey 47 Gin 0,5l alc.47%

Monkey 47 Gin je lahodný gin vyrobený ze směsí ručně sbíraných bylin, extrémně jemné vody, která pramení ve Swarzwaldu a brusinek, které hojně rostou v této oblasti.

V tomto případě se jedná ruční plnění 07/2017 ze sudu 104/2017 a každá lahev má své jedinečné číslo. Tím se tento gin může stát zajímavým sběratelským artiklem.

Recept na výrobu stvořil pan Mongomery Collins narozený v Indii jako syn Britského diplomata, který se po válce usadil v Německém Schwarzwaldu, kde si otevřel hospodu, kterou pojmenoval „ZUM WILDEN AFFEN“ „U Divoké Opice“ po své opičce Max, kterou sponzoroval první poválečná léta v Berlínské ZOO. Jako správný britský džentlmen měl slabost pro gin. A díky tomu se v něm zrodila myšlenka výroby tradičního anglického nápoje.

Jalovec, nezbytná součást při výrobě „Swarzwaldské šunky“, byl v těchto končinách běžně k dostání, včetně velmi jemné vody a jiných speciálních bylinek a koření. A právě tato souhra byla pro Montgomeryho Collinse důvodem, aby vytvořil svůj unikátní „Swarzwaldský Gin“. Monkey 47 obsahuje jak bylinky a koření z oblasti Swarzwaldu, ale i exotické bylinky a koření z Indie, kde Collins trávil dětství.

V roce 2008 byl znovuzrozen tento unikátní produkt na počest Collinse a jeho opice Maxe je tento gin pojmenovaný Monkey 47. Vyrábí se dle tradiční Collinsovy receptury, která byla objevena dávno po jeho smrt, na přelomu století při rekonstrukci hospody "Zum Wilden Affen ", kterou Collins až do své smrti vlastnil.

Přihlašte se na náš newsletter!

Zadali ste zlú emailovu adresu!

Brandimex s.r.o.

Karásek 2249/1g, Brno 621 00

IČ.: 048 51 412, DIČ.: CZ04851412

© 2019 Brandimex. Všechny práva vyhrazeny.
Ověření věku
Pokračovaním potvrzuji, že jsem starší 18 let.